عمرتون صد شب یلدا

سلام

این غیبت یکی از اولین غیبتهایی بود که این همه طولانی شد و ما را شرمنده دوستان عزیزتر از جانمان کرد.قصد و ارداه اش بود ..دلمم همش اینجا بود ..اتفاقی می افتاد..صحبتی پیش می آمد ..و ..به ذهن دلم میسپردم تا بیام و ثبتش کنم !ولی..اما ..روزهای کوتاه کوتاه ..کارهای زیاد ..نهالی که هر روز شکوفاتر از روز قبل میشه و مراقبت و نگهداریش توجه بیشتری رو میطلبه .قلب

ممنون از اینکه به یادمون بودین و به خانه ما سر میزدین .از شما چه پنهان که من هم گاهی می آمدم ..ولی تنها فرصتش بود تا سریع و یکی یکی به خونه هاتون سر بزنم و بی رد و نشانی چون باد بروم!

همچنان هم درگیر باشیم گویا !اما چه غم ..جز دوری شما ..که به قول قدیمی ها مادر سلامتی باشه ایشالا..خبرهای خوش باشه ایشالا..بقیه اش میگذره !انشالا..به حول و قوه الهی !

آخرین پنجشنبه پاییزی و یلدای گیسو کمند هم امدند و رفتند !از الان شمارش معکوس شروع شده برای ماراتن کارهای باقی مانده سال 91 !

فکر میکنم یلدای امسال یکی از بهترین یلداهای ستایش گلی ما بود .چون به همت دوستان این جشن شیرینی دو چندانی داشت براشون !یکی جشن مدرسه و یکی هم جشن خانه .

با خانم معلمشون صحبت کردیم و با چند نفری از مامانها قرار گذاشتیم.یک جشن ساده و خودمانی سر یک سفره خوشمزه و خوش رنگ توی مدرسه .هر کی به نوبه خودش گوشه ای از کار را به گردن گرفت و در نهایت یک جشن به یادماندنی که همه بچه ها فوق العاده خوششون اومد و لذت بردند .و خاطره ای ماندگار بر لوح جانشان حک شد.

شب یلدا هم که اندکی مهمان خانه این یکی مامان بزرگه ..اندکی هم مهمان خانه آن یکی مامان بزرگه و در کنار عزیزانمون کلی بهمون خوش گذشت .

متاسفانه سایت آپلود عکس با ما همکاری نمیکنه !به زودی با عکسهای شب یلدا آپ مینماییم .

/ 4 نظر / 373 بازدید
بی نام و نشان

سلام خانومی .خدا دختر گلتون رو واستون نگه داره .موفق باشی.

مادر دوقلوهای ناهمسن

سلام یلداتون مبارک منتظر عکسا هستیم

نوژکوچولو

اخی دخملمون چقدر درگیر این مسیولیت شده....افرین به این وجدان کاری و حس مسیولیتت خانومی ...اما دلم سوخت بچه ها اینقدر اذیتش میکنن و اسمشونو نمیگن [دلشکسته]اما معلومه که دختر منظبتیه که برای این کار انتخاب شده ..هزار افرین ستایش خانم[قلب]راستی یلدایتان مبارک[گل]